1.a osztály-iskolaotthon

Osztályfőnök:
Némethné Szekeres Marianna és
Bognár Kovács Éva



Asztalos Nóra
Czigler Hédi Niké
Farkas Dorina Alexa
Farkas Kamilla Regina
Fábián Dorina Tímea
Furdi Vanessza
Füredi Károly Gergő
Győrfi Dorka
Jakab Zoltán
Juhász Bence Mihály
Kovács Erik Krisztián
Kovács Máté
Kovács Nóra
Kiss Noémi
Makula Gusztáv László
Mártha Dóra
Nédó Jázmin
Rafael István József
Szombat Vivien
Szomora Tibor
Sztojka Fanni
Sztojka Gergő
Tóth Nikolett
Vikor Boglárka
Zöldi Eszter Nóra
 

 

 

 

 

 

 


1. b osztály

Osztályfőnök:
Szépné Horváth Katalin



Ajtai Martin
Áipli László
Borbély Mihály
Csaplár Károly
Csupor Liliána Csilla
Draskovich Blanka
Frics Márk
Györgye Dzsesszika Dzsenifer
Hatos Noémi
Horváth György
Jáger Bence
Kerepesi Martin Pál
Lakatos Kálmán
Lisztes Miklós Tamás
Nagy Benjámin
Nagy Tamás
Pásztor Csanád
Szabó Dániel
Szabó Tamás
Tóth Ádám
Tóth Dominik
Tóth-Pál Márió
Váradi Zoé
Vizinger Lajos
Zrinyi Máté
Csikós Léna Kinga
Jóni István Krisztián



 

 

 

 


2. a osztály-iskolaotthon

Osztályfőnök:
Pócsainé Kassai Ágnes és Veres Erzsébet



Arany László
Bajusz Péter Tamás
Bérces Dániel
Cserjés Boglárka
Cserjés Emese
Farkas Panna
Heimpold Nóra
Horváth Anasztázia Mercédesz
Huszár Ármin
Jakab Leo
Jakab Lili
Kovács Renátó Attila
Kovács Viktor Dávid
Majoros Bálint Roland
Ocskó Fanni Boglárka
Patai Sándor
Petrovics Amanda Julianna
Radics Roland József
Rafael Rikárdó József
Török Fruzsina Kinga
Torgyik Armandó
Tóth Simon István

 

 

 

 

 


2. b osztály

Osztályfőnök:
Lőrincz Imréné és
Bene Boglárka



Diós Róbert István
Fábián Viktória Bernadett
Holl Dorina
Huszár Zsombor
Jávor Kevin
Kiss Hanna
Lovász Réka Regina
Mezei Dávid Sándor
Monyák Dorina Bianka
Pammer Kinga
Papp Botond István
Sipos Anna
Szabó Zsüliett
Szőke Petra
Szőke Zsófi
Tarjányi Mónika Erzsébet
Tóth-Pál Milán
Tutó Kamilla Katalin
Vidéki Botond
Zámbó Csaba
Zsoldos Sándor



 

 

 

1.b

 

 


2. c osztály

Osztályfőnök:
Szalainé Hajdú Ágota


Áipli Gréta
Cámpán Soma Márk
Farkas Márk Medárd
Gönczöl Balázs
Hauzer Napsugár
Jakab Dániel
Jakab Léna
Jóni Tamás
Kovács Vivien
Kurdi Viktória Leila
Nagy Laura Cintia
Patai Zsolt Máté
Pécsi Petra Barbara
Rafael Roland
Samu Nóra
Szabó Dénes
Sztojka Anasztázia Zsuzsanna
Torgyik Kinga
Verebélyi Csenge Katalin


 

 

 

1.c


3.a osztály

Osztályfőnök:
Onódi Enikő


Ajtai Aida Liliána
Ányos Nóra Márta
Bajusz Balázs
Borbély Ildikó
Hatos Milán
Horváth Valentina
Jakab Andrea
Jójárt Ádám
Kárász Réka
Kerek Anna
Kovács Boglárka
Kovács Lili
Kovács Nóra
Köhler Milán
Lakatos Brendon
Nyerges László Barna
Parrag Nóra
Puskás Lili
Sándor Noel
Sinkó Gábor
Suba Bence Lóránd
Szegedi Áron
Tóth Emma
Váradi Bence
Varga Janka
Zsoldos Zsófi


     

 

 

2.a


3.b osztály

Osztályfőnök:
Mucsányi Pálné és
Varga Mónika


Andráska Jenő Dániel
Gáspár Réka
Gombos Zsombor
Gudricza Erik
Györgye Barbara
Gyurkovics Adrienn
Hegdűs Zalán Ákos
Horváth Béla
Horváth Bence
Jáger Bernadett
Járai Ibolya Katalin
Karailiev-Trifonoff Viktória
Kotmajer István
Kovács Zsolt
Lakatos Melissza
Lázár Vanda Leila
Lőrincz János Tamás
Magyar Bálint László
Molnár Péter
Parragh Péter
Petrovics Péter
Szabó Natália
Szakál Zenóbia Alexa
Sztojka Kornél
Takács Kíra


 

 

 



4.a osztály-iskolaotthon

Osztályfőnök:
Fülöp Eszter és
Nagy Mária


Ágoston Hajnalka
Ányos Ádám
Bérces Martin
Csáki Levente
Dobóczi Dániel Béla
Farkas Vivien Melánia
Fekete Krisztián
Heimpold Alexa Katalin
Jávor Erik
Jávor Vanessza
Jurászik Nóra
Kiss Vince
Kovács Bianka
Molnár Márk
Nagy Nimród
Nyerges Jázmin
Papp Kitti Réka
Rajner Nóra Lili
Szabó József
Sztojka Krisztofer
Sztojka Sándor János

 

 

 



4.b osztály

Osztályfőnök:
Bartalné Fodor Klára


Bamberger Brigitta
Bognár Viktor Imre
Csikós Lolita Rita
Fábián Maja
Farkas Jázmin Nikol
Fejszés Petra
Gombár Csongor Bánk
Győgyei Tamás Alex
Gyuga Alex István
Horváth Dóra
Huszár Lili
Páli Richárd
Pásztor Csenge
Progli Petra
Sipos Péter
Szmetana Dorina
Szőke Ádám
Váradi Szófia
Vörös Zsolt Botond
Zennaro Simone
Zsiros Ferenc Henrik

 

 

 

3.b

 


5.a osztály

Osztályfőnök:
Fábián Ildikó

Andráska Hajnalka Kinga
Ágoston Brigitta
Bognár Bettina
Csaplár Hanna
Csaplár Zsófia
Csősz Anna
Dudás Károly
Drenda Nikolett
Egyedi Róbert
Farkas Mercédesz Dzsenifer
Gáspár Fanni
Horváth Amanda
Huszár Barnabás
Jánosi Kincső Kata
Kiss Trisztán
Kiss Zsombor
Kotyán Ádám
Kozma Tibor Jámin
Milák Izabella
Szomora Mária Dorina
Tarjányi Réka Orsolya
Tóth Olivér János
Varga Félix
Varga Ivett Nóra


 

 


5.b osztályn

Osztályfőnök:
Kishalmi Istvánné

Aszódi Lili
Berta Bettina
Dicső András Dezső
Draskovich Bianka
Farkas Laura
Farkas Viktor Balázs
Györgye Melissza Dorina
Halmai Viktória
Hegedűs Nándor
Jóni Erzsébet Szandra
Koch Marcell Imre
Kozák Róbert József
Kozma Dorottya
Murár Bettina
Patai Petra
Puskás Fanni
Riklik Melinda
Sallai Roland János
Szabó Anett
Szabó Kristóf
Sztolyka Barbara
Takács Dániel
Torgyik Nikoletta
Tóth Dorina
Varga Panna
Verebélyi Virág


 

 

 


6.a osztály

Osztályfőnök:
Csőke József


Andráska Cintia
Andráska Róbert
Bagi Ádám
Csapó András József
Csuport Zsolt Mózes
Farczádi Dominika
Gyenes Zoltán
Horváth Gráciána
Jankovics Viktor
Kappel Kendra
Kovács Barbara
Lakatos Péter
Lipóth Anna
Lukácsi Ábel
Miklós Dániel
Szabó András
Sztojka Gusztáv Zsolt
Toldi Tamás
Varga Ádám Ákos
Varga Rita



 


6. b osztály

Osztályfőnök:
Lovász Loránt

Andráska Attila Zoltán
Bamberger Lilla
Fábián Viktória Ibolya
Farkas Csilla Loretta
Farkas Gábor Richárd
Győri József Rajmond
Horváth Róbert
Jakab Fatima
Jónás Bettina Katalin
Kis Ágnes
Kiséri Kíra
Kutasi Kitti Ildikó
Migalkó Patrik
Patai Attila Mózes
Polgár Csilla
Szabó János Szilárd
Sztojka István Arnold
Torgyik Alexa
Torgyik Attila
Tóth Dénes
Tóth Krisztián



 

 

5.b


Speciális alsó tagozat

Osztályfőnök:
Joó Erzsébet Krisztina


Bóni Mónika Éva 2. osztály
Stefán Levente Péter 4. osztály
Kengyel Zsolt 4. osztály
Kozák Zsolt 4. osztály
Jóni Richárd 4. osztály
Balog Veronika 2. osztály
Petrovics János Richárd 3. oszt.
Sebők Zsolt Ricardo 3.o
Györgye Zoltán János 2.o


 
speciális alsótagozat

Speciális felső tagozat

Osztályfőnök:
Gáspár Katalin


Fábián József Barnabás 7. o. Györgye Jázmin Leila 7. oszt.
Lakatos Mercédesz 7. o
Patai Diána 7. osztály
Torgyik Csaba 8. osztály
Torgyik Róbert 8. osztály
Szegedi Martin 6. osztály




speciális felsőtagozat

7.a osztály

Osztályfőnök:
Skriba Pál


Bajusz Edina Barbara
Benics Bettina
Besenyői Péter
Csaplár István
Gyurkovics József Tamás
Hegedüs Krisztián József
Hegyi Csaba
Helenkár József
Joború Milán
Kerek Kamilla
Kiss Dóra
Kocsi Hanna
Lovas Tamás
Pócs Blanka
Sajdik Péter
Somogyi Anna
Sütő Emőke Ibolya
Szabó Hanna
Szomora Laura Olívia
Szőke Nóra
Tófalvi Tünde Angéla


 

 


7. b osztály

Osztályfőnök:
Varga Eszter


Ajtai Petra
Bamberger János
Fábián Viktória
Gurgel Péter
Horváth Andrea
Jónás Alexa
Kocsi Márk
Kotyán Bettina
Kozma Zsolt
Lakatos Hajnalka
Radics Csaba
Sebestyén Cintia Anita
Tabajdi Tamás László
Varga Tamara Nauszika


 

6.b


7. c osztály

Osztályfőnök:
Köhlerné Nagy Ibolya


Almási Melinda
Baranyi Ádám
Berta Martina Ágota
Dollinger Ramóna
Gelencsér Tímea
Gombos Zsanett
Gönczöl Bence
Heimpold Maja
Heimpold Márk
Heimpoldt Máté
Horváth Pálma
Kappel Kendra
Kékes-Szabó Angyal
Keserű Petra Dominika
Kiss Milán
Kocsi Brigitta
Kunkli Dorottya
Szilágyi Dóra
Tatár Zsuzsanna

 

 

6.c


8. a osztály

Osztályfőnök:
Nagy Géza


Almási Tímea
Antal Viktória Éva
Bamberger Jázmin
Csernák Szabolcs
Csupor Péter Martin
Darabos Doroti
Fábián Napsugár Erika
Farkas Erzsébet Jolán
Fejszés Réka
Fülöp Krisztián
Győri Vanessza
Holl Alex József
Horváth Fatima
Huszár Fanni
Jakab Nóra
Kis Krisztina
Marton Krisztián
Murár Krisztina
Sipos Bence
Tarjányi Máté István
Váradi Laura
Varga Adrienn
Varga Péter
Verebélyi Tibor
Vikor László Zoltán
Zrínyi Anna

 

 

 


8. b osztály

Osztályfőnök:
Ballabásné Rádi Erika


Ágoston Angéla
Ajtai Virág
Berta Dániel
Bognár Péter Adrián
Faragó Ivett
Huszár Mihály Tamás
Milák Alexandra Erzsébet
Nagy Anett
Patai Szabolcs
Polgár Anita
Szmetana Katalin
Sztolyka János
Sztolyka Gyöngyi
Tóth Emília
Tóth Tamara Mária
Unsorg Márió

 

 

 

7.b


<<< vissza A Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola Diákjai névsora és osztályképekképek